Kierowca międzynarodowy C+E

Beetsma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- prawidłowe wykonywanie zleceń transportowych
- zlecenia na terenie całej Europy

Wymagania:

- czynne prawo jazdy kat. C+E wraz z kartą kierowcy
- minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność i samodyscyplina

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
- pozapłacowe benefity (grupowe ubezpieczenie zdrowotne)
- szkolenia wewnętrzne
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania aplikacji za pośrednictwem formularza.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców