Kierowca międzynarodowy C+E

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) dla swojego klienta - międzynarodowej firmy transportowej - poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kierowca międzynarodowy

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jako kierowca międzynarodowy będziesz odpowiedzialny za prawidłowe wykonanie zleceń transportowych dla naszych klientów, znajdujących się w całej Europie.

Wymagania

- prawo jazdy kat. C+E oraz karta kierowcy

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym – minimum jeden rok

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

- konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premii

- grupowe ubezpieczenie zdrowotne

- szkolenie wewnętrzne

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców