Kierowca Międzynarodowy C+E

Union Transport

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Masz dość mitycznych kółek po Europie?

Nie wiesz kiedy wrócisz do domu?

Żona jest zła bo nie ma cię w domu?

Potrzebujesz elastycznych systemów pracy?

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś twierdząco to nasza oferta jest skierowana do CIEBIE!

(kierowców bez doświadczenia zapraszamy na szkolenie w podwójnej obsadzie)

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie zasadnicze plus dieta do 60 EURO ZA DZIEŃ
  • systemy pracy takie jak; 2/1, 2/2, 2/weekend, 3/1, 4/1-4/2, 5/2, 6/2
  • przy systemie 2/weekend zarobisz 7000 zł miesięcznie!
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • wyjazdy busem z kraju (ewentualnie samolot z Gdańska przy 2/weekend)
  • ciągniki VOLVO, DAF i SCANIA w które włożyliśmy wiele pasji
  • jeśli jesteś bez doświadczenia ale ciężarówki są twoją pasją to zapraszamy na szkolenie w systemie 3/1

WYMAGANIA:

  • żeby prawo jazdy C+E było aktualne, a przede wszystkim kod 95
  • karty kierowcy - bo na tarczki już nie mamy :)
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej (wiemy że to już masz w kodzie 95)
  • aktualne orzeczenie psychologiczne (to też masz w kodzie 95)
  • zaświadczenie lekarskie (i to też tam jest)
  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę (bez pasji ciężko jest pracować)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNION TRANSPORT moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNION TRANSPORT moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Firma transportowa z długoletnim doświadczeniem, w związku ze wzrostem i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive