Opis stanowiska pracy

Kierowca międzynarodowy C + E

Jeżeli chcesz pracować w transporcie międzynarodowym dla dużej firmy z tradycjami zgłoś się do nas. Firma Codognotto Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu rozpoczęła nabór kierowców kat. C+E. Wozimy w Europie zachodniej (Włochy, Francja, Austria, Szwajcaria i inne).

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
- wsparcie dyspozytorów w trakcie wykonywania przewozów,
- nowoczesną flotę.

CV wyślij na adres mailowy
cv at codognotto eu

Zapraszamy do kontaktu!

TAGS: logistyka, transport, transport drogowy, spedycja, ciągnik siodłowy, ciężarówka, kierowca, prawo jazdy, flota, praca, profesjonalny, możliwości, praca, zatrudnienie, wakat, umowa, aplikacja, CV

Wymagania

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E,
- doświadczenie min. 6 miesięcy,
- świadectwo kwalifikacji, kurs na przewóz rzeczy, badanie psychologiczne,
- zaświadczenie o niekaralności.

Prezentacja firmy

GRUPA CODOGNOTTO to międzynarodowa firma działająca w obszarze transport... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców