Kierowca międzynarodowy C+E / Міжнародний водій C + E

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Do Twoich obowiązków będzie należało/У ваші обов'язки входитиме:

Oczekujemy/Наші очікування:

  • prawa jazdy kat C+E,
  • dyspozycyjności do wyjazdów zagranicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy, ale nie jest niezbędne (zapewniamy pełne szkolenie),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Водійські права C+E
  • Доступність для поїздок за кордон
  • Досвід роботи водієм вітається, але не потрібен (ми забезпечуємо повне навчання)
  • Хороше знання англійської мови на комунікативному рівні.

Mamy do zaoferowania/Ми пропонуємо:

  • atrakcyjne zarobki w przedziale 7000-9000 zł netto miesięcznie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem,
  • nową flotę aut,
  • różne systemy czasu pracy (3/1, 2/1),
  • wyjazdy w pojedynkę,
  • komfortowe warunki pracy,
  • siedziba firmy we Wrocławiu.

  • Привабливий заробіток у межах 7000-9000 злотих нетто на місяць
  • Працевлаштування на підставі трудового договору, підписаного безпосередньо з нашим клієнтом,
  • Новий автопарк,
  • Різні системи робочого часу (3/1/2/1),
  • Індивідуальні подорожі,
  • Комфортні умови праці,
  • Штаб-квартира компанії у Вроцлаві.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.