Kierowca - Magazynier

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Salesianer Miettex Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Od kandydata oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B (mile widziane C)
  • Punktualności
  • Dokładności
  • Uczciwości
  • Znajmości obsługi komputera

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Dostawa tekstyliów do klientów
  • Pomoc na magazynie, w tym:
    - załadunek i rozładunek tekstyliów do magazynu
    - kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie przesyłek
    - sprawdzanie ilości zgodnie z dokumentami
    - sporadyczne skanowanie i metkowanie tekstyliów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na okres próbny, docelowo na stałe
  • Pracę od zaraz
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku / soboty
  • Owocowe wtorki i słodkie piątki

Salesianer Miettex to międzynarodowa grupa kapitałowa działającą w branży pralniczej i... usług wynajmu tekstyliów. Zatrudniając 2200 pracowników jesteśmy liderem rynkowym w regionie CEE/SEE.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Kontrola jakości , Praca Logistyka