FBSerwis S.A.

Kierowca / Ładowacz

Od: FBSerwis S.A.
Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

Zakres zadań:

  • Obsługa pojazdów typu śmieciarka – odbieranie z posesji i wywóz odpadów komunalnych we Wrocławiu według zaplanowanych tras i harmonogramów
  • Codzienna obsługa pojazdu
  • Dbałość o efektywność realizowana zaplanowanych tras i harmonogramów wywozu odpadów komunalnych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Prawo jazdy kat. E - mile widziane
  • Podstawowa znajomość z zakresu mechaniki i obsługi technicznej pojazdu
  • Doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych – śmieciarka/hakowiec – mile widziane
  • Zdolność do pracy na powyższym stanowisku – orzeczenie lekarskie i psychologiczne
  • Uczciwość i sumienność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie