Kierowca krajowy / międzynarodowy C+E

Eu Workers

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszych klientów, niemieckich firm transportowych poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Kierowca C+E- całe Niemcy, 2200-2700€ netto

Miejsce pracy: całe Niemcy

Opis stanowiska:

  • transport towaru na terenie Niemiec albo trasy międzynarodowe w systemie 2/1, 3/1, 4/1 albo z zakwaterowaniem na stałe w Niemczech
  • do wyboru niemiecka krajówka i trasy międzynarodowe

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (ubezpieczenie niemieckie, możliwość uzyskania Kindergeldu i niemieckiej emerytury)
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i diet (2200€-2700€ netto)
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
  • pracę w stabilnie finansowo firmie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opiekę polskiego konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
  • długoterminowy kontrakt
  • zakwaterowanie

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95 oraz kartę kierowcy
  • podstawowa bądź komunikatywna znajomość języka niemieckiego/ angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i specjalizujemy się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne