Kierowca Kategoria C+E

Niepołomice. Kraków, małopolskie

Konsorcjum Paweł Wojtaczka

Opis stanowiska pracy

Proponujemy następujące warunki zatrudnienia :

  • Praca na samochodach nie starszych niż 3 lata
  • Naczepy chłodnie
  • Długość nocnych odcinków jazdy maksymalnie 550 km
  • 21 dni pracy w miesiącu za kwotę 6720 netto ( przelew w całości na konto )
  • Dodatkowe dni pracy 320 netto PLN/ dzień
  • 75 % jazd po Kraju, jazdy nocne.
  • Jazdy do stałych miejsc i klientów
  • Płacimy za każdy dzień jaki jesteś w Pracy również jak nie jedziesz
  • Maksymalny czas przebywania poza domem 13 dni
  • Płatny urlop

Wymagamy :

  • Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów z naczepą
  • Świadectwa kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy
  • Karty kierowcy
  • Aktualnych badań psychotechnicznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Optymizmu i pozytywnego nastawienia do pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem młodych ludzi którzy kierują swoje usługi do... odbiorców na terenie całej Europy.
Ponad piętnastoletnie doświadczenie pozwoliło nam zebrać odpowiedni bagaż doświadczeń aby być dumnym z tego co robimy, nasze działania są profesjonalne i rzetelne przez co ilość naszych klientów z roku na rok jest coraz większa.

Zapraszamy
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Logistyka , Praca Inne