Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Kierowca Kat. T

Miejsce pracy: Świecie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa pojazdu zgodnie z uprawnieniami
  • Wykonywanie prac towarzyszących obsłudze pojazdu
  • Prace pomocnicze na budowie - roboty drogowe
  • Dbanie o powierzony sprzęt

WYMAGANIA:

  • aktywne prawo jazdy kat. T
  • chęć do pracy
  • sumienność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Transport do miejsca wykonywania pracy
  • Obiady
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.