Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową firmą transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Jako oddział polski istniejemy od 1992 roku. Główna siedziba znajduje się we Włoszech. W Europie należymy do czołowej grupy firm transportowych.

Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E

Opis stanowiska:

  • transport pojazdów na terenie UE,
  • samodzielny załadunek i rozładunek autotransportera,
  • jazda w pojedynczej obsadzie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo : podstawa + nadgodziny + diety + premię w zależności od osiągnięć,
  • delegacje z ryczałtem 46 € dziennie zagranicą i 80 zł dziennie w Polsce,
  • profesjonalne 2 tyg. szkolenie w ramach pracy,
  • pracę w Europie Zachodniej i Środkowej ( Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Szwajcaria, Austria, Czechy),
  • stałe trasy oparte na kontraktach,
  • pracę w profesjonalnym zespole logistycznym,
  • zjazdy do kraju co 2/3 tygodnie,
  • pakiet socjalny,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy.

Wymagamy:

  • prawa jazdy kategorii C+E,
  • doświadczenia jako kierowca krajowy/międzynarodowy min. 1 rok,
  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • świadectwa kwalifikacji zawodowej (kod 95),
  • karty kierowcy,
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
  • zaświadczenia o niekaralności,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub włoskiego.

Prezentacja firmy

Bertani Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Bieruniu jest międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne