Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę dla kierowców kat. C+E na wywrotce ciągnik + naczepa (przewóz kruszywa na budowy dróg). Zarobki ok 4000-4500 zł miesięcznie.

Praca na terenie woj. Świętokrzyskiego i mazowieckiego, częste zjazdy na bazę do Skarżyska-Kam. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat.

Wymagania: karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie i psychotesty, UMIEJĘTNOŚĆ KIPROWANIA, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW DOT. CZASU PRACY KIEROWCY.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 513 195 647, 535 923 448.

Prezentacja firmy

Firma transportowa poszukuje kierowcy międzynarodowego, przeżuty. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive