Opis stanowiska pracy

InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Francja

Nr referencyjny: KSC/0419/FR

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

- zakwaterowanie zapewnione i opłacone,

-ekwiwalent żywieniowy,

-liczne nadgodziny,

- dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży,

- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Zadania:

- rozwożenie kwiatów na giełdy kwiatowe,

- dbanie o powierzony samochód.

Oczekiwania:

-karta kierowcy,

- doświadczenie,

-prawo jazdy kat.C+E

-mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego,

-samodzielność,

-dyspozycyjność.

To właśnie Ciebie szukamy!

Kontakt:504734983

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive