Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe+ premię,
  • Płatne dyżury domowe+ godziny nadliczbowe,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pracę na pełen etat od Pon-Pt w systemie II zmianowym(6-14; 14-22) oraz jeden weekend pracujący w miesiącu,

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. C+E,
  • Kursu na przewóz rzeczy (kod 95),
  • Doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Dyspozycyjności, rzetelności, zaangażowania,

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pojazdów firmowych typu: wywrotka, cysterna, hakowiec,
  • Transport towarów sypkich i płynnych (np. ziemia, woda, piasek, kruszywo),
  • Praca na terenie woj. Śląskiego, codzienne powroty do domu, krótkie trasy.

Oferta dotyczy zatrudnienia za pośrednictwem Adecco przez okres 3 miesięcy, a następnie bezpośrednio pod firmą Klienta.

Aplikuj bądź poleć naszą ofertę znajomym !!

Tel: 32 363 32 24

Numer referencyjny: KC/06/2018/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.