KIEROWCA KAT. C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

ARRA GROUP

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

ARRA GROUP
ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • realizacja zleceń transportowych po terenie Unii Europejskiej
  • wyjazdy w systemie 2/1
  • praca na chłodni

Wymagania:

  • doświadczenie na trasach Unii Europejskiej
  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej/aktualnego kursu na przewóz rzeczy
  • aktualny kurs ADR mile widziany

Oferujemy:

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • wysokie zarobki
  • nowoczesny tabor
  • trasy na terenie Unii Europejskiej
  • siedziba firmy - Głogów - woj. dolnośląskie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.