KIEROWCA KAT. C+E w ruchu międzynarodowym

Mateo Road

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiazkow :
- realizacja dostaw w transporcie międzynarodowym na terenie całej Europy
- przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
- dbałość o powierzony ładunek i sprzęt
- sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

Wymagania

Profil :
- uprawnienia do wykonywania zawodu (kat. C+E)
- karta kierowcy
- ważne badania lekarskie
- min. 5 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
- uczciwość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Mateo Road to polski oddzial Mateo Group. Prężnie rozwijająca się firma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców