Kierowca kat. C+E - niemiecka umowa, trasy krajowe

Prohuman.pl

Niemcy, Ulm, zagranica

Prohuman.pl
Prohuman.pl Prohuman.pl Prohuman.pl
Prohuman.pl – pomagamy!
Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników. Jako agencja pracy z ponad 5 letnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim dla naszych stałych Klientów w Niemczech poszukujemy specjalistów w wielu branżach m.in budowlanej, przemysłowej, magazynowej i opiekuńczej.

Miejsce pracy: Niemcy, Ulm

Jako agencja pracy z kilkuletnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim aktualnie dla naszych stałych Klientów z branży budowlanej i przemysłowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierowca C, C+E

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

• prowadzenie pojazdów ciężarowych różnego rodzaju na trasach krajowych oraz międzynarodowych zgodnie z dyspozycją

• przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

• dbanie o powierzony pojazd

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego

• gotowość do szybkiego wyjazdu

• dokładność i sumienność w pracy

• prawo jazdy kat. C lub C+E

• karta kierowcy z kodem 95

Oferujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy,

• praca w systemie lub bez,

• atrakcyjne wynagrodzenie + diety

• składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

• możliwość długofalowej współpracy

• wsparcie naszych Konsultantów w podczas procesu zatrudnienia

• możliwość regularnych zjazdów do Polski

• możliwość wypłacania zaliczek

• ubezpieczenie

• respektowane prawo do urlopu

i wiele więcej….

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prohuman.pl