Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swoich bezpośrednich klientów w Niemczech kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca kat. C+E

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: CE/0218/IP

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach;
  • bezpośrednia spedycja, sprawdzona;
  • praca bez systemu lub w systemie 3/1;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 1800 brutto - 2500 euro brutto + diety (netto) – w zależności od klienta;
  • dalekie trasy na terenie Niemiec lub bliskie trasy (wokół komina);
  • bardzo dobry stan ciężarówek;
  • ubrania robocze;
  • pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech.

Opis pracy:

  • przewóz towarów na terenie Niemiec;
  • nowa floty samochodów marki MERCEDES, DAF lub SCANIA

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E;
  • karta kierowcy;
  • min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zachęcamy do kontaktu, chętnie znajdziemy dla Państwa odpowiednią ofertę pracy !

Brasco Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Nr certyfikatu: 6577

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców