Kierowca kat. C+E (CYSTERNA) - zachodniopomorskie

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki Kierowcy:

  • obsługa pojazdów ciężarowych trzyosiowych w masie pow. 3,5 t - CYSTERNY - ciągnik siodłowy Mercedes Actros + naczepa - cysterna marki Feldbilder, auta kilkuletnie,
  • przewóz towarów neutralnych na paletach oraz płynów IBC w 8 klasie ADR (tj. materiały żrące) - głównie koagulanty tj. sole, żelaza, sole glinu do obróbki wody i ścieków
  • transport, załadunek, rozładunek cysterny na terenie obszaru współpracy dla oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody,
  • wymiana żarówek, tankowanie pojazdu,
  • utrzymanie czystości i porządku w szoferce, zgodnie ze standardami obowiązującymi u Pracodawcy,
  • profesjonalna podejście do Klientów oraz dbałość o dobry wizerunek Firmy,
  • sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Od naszego Kandydata oczekujemy:

  • ważnego prawo jazdy kategorii C+E, mile widziane na kraje Unii Europejskiej,
  • minimum podstawowych uprawnień ADR - z możliwością ich sfinansowania przez pracodawcę, w przypadku ich braku,
  • ważnego zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy,
  • nie wymagamy długiego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów ciężarowych,
  • dyspozycyjności, komunikatywności i rzetelności,
  • znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana każda narodowość,

Nasz Klient - Pracodawca oferuje:

  • bezpośrednie zatrudnienie w swoich strukturach już od pierwszej umowy,
  • stabilną i długofalową współpracę po okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w przedsiębiorstwie o europejskim zasięgu,
  • terminową wypłatę wynagrodzeń, delegacje, premię uznaniową,
  • umowa na pełen etat, zgodnie z ustawą o czasie pracy kierowców,
  • praca w tygodniu tj. od poniedziałku do piątku, ewentualnie harmonogram pracy do uzgodnienia z Pracodawcą.
  • pracę w obrębie zamieszkania pracownika lub do uzgodnienia z Pracodawcą,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uznaniowa.

Wszystkim kandydatom zapewniamy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z certyfikatami potwierdzającymi uprawnienia wskazane w ogłoszeniu oraz o umieszczenie klauzuli

ZGODNIE z poniższą treścią:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców