Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C

Miejsce pracy: Smolec k. Wrocławia

Główne zadania na stanowisku:

  • terminowa dostawa towaru,
  • załadowanie i rozładowanie towaru,
  • prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. C wraz z kartą kierowcy i uprawnieniami na przewóz rzeczy,
  • dobra znajomość topografii miasta i regionu,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,
  • motywacja do pracy, samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • jednodniowe trasy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie z podstawą i premią uznaniową,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i inne.

Informujemy, iż nasza organizacja jest otwarta na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Spółka zatrudniająca: Iglotex Kraków Sp. z.o.o. Filia Wrocław, ul. Lipowa 10, 55- 080 Smolec.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne