Opis stanowiska pracy

Praca w transporcie miedzynarodowym solówka firanka 12 DMC , kabina sypialna.

System: pon-piatek, sobota rano. 5 -6dni w trasie.
Weekendy w domu.
LUB SYSTEM DWUTYGODNIOWY- 3 do 5 dni w domu

Wymagane; min rok praktycznego doświadczenia w transporcie krajowym lub miedzynarodowym na samochodach z tachografem.
Praktyczna znajomość obsługi tachografu i przepisów o czasie pracy kierowców.
Praca na terenie PL.DE,SK,CZ,HU,NL.
Wynagrodzenie system dniówkowy plus premie co 3 miesiące.

Proszę o kontakt tylko doświadczonych kierowców.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 502273034

Wymagania

Prawo jazdy kat C,
Aktualny kurs na przewóz rzeczy.
Badania lekarskie i psychotechniczne.
Min rok udokumentowanego doświadczenia jako kierowca w jeżdzie na tachografach.
Praktyczna znajomość obsługi tachografu.
Praktyczna znajomość przepisów o czasie pracy kierowców.

Prezentacja firmy

O FIRMIE <br/> <br/>Szanowni Państwo, <br/> <br/>Mamy przyjemność poinfo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreslony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
adekwatne do zaangażowania w pracy
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców