Opis stanowiska pracy

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. C

Lokalizacje: Rzeszów, Wrocław, Szczecin

Praca na wyznaczonych trasach w obszarze województwa.

Obowiązki na stanowisku:

  • dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,
  • obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • karta kierowcy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe,
  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,
  • zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt bezpośredni: 603 - 303 - 578

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Specjał jest jedną z największych firm w Polsce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka