Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prawidłowe wykonywanie zleceń transportowych
  • przewożenie towaru w wyznaczone miejsce (papryka)
  • w pozostałym czasie - ścinka oraz sortowanie papryki

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. C
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialność i samodyscyplina
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • zakwaterowanie, transport
  • ubezpieczenie oraz opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania aplikacji za pośrednictwem formularza.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców