Salesianer Miettex Sp. z o.o.
Salesianer Miettex to międzynarodowa grupa kapitałowa działającą w branży pralniczej i usług wynajmu tekstyliów. Zatrudniając 2200 pracowników jesteśmy liderem rynkowym w regionie CEE/SEE.

Kontynuując ekspansję naszych rozwiązań w dziedzinie bielizny hotelowej i odzieży roboczej w Polsce, poszukujemy do naszego oddziału osoby na stanowisko:

Kierowca (kat. C)

Województwa:

Od kandydata oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. C
  • Doświadczenia w pracy jako kierowca
  • Uczciwości
  • Punktualności
  • Dokładności
  • Systematyczności
  • Gotowości do podjęcia pracy choćby od zaraz

Zakres obowiązków na stanowisku Kierowcy:

  • Załadunek i rozładunek samochodu
  • Dostawa skompletowanych artykułów do klientów
  • Dbałość o kompletność dokumentacji związanej z dostawą
  • Dbanie o stan techniczny i czystość samochodu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres próbny, docelowo na stałe
  • Pracę od zaraz
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku / czasem w soboty
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Owocowe wtorki i słodkie piątki