Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. zatrudni osoby na stanowisko Kierowcy kat. C przy wywozie nieczystości stałych z możliwością przyuczenia.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- prowadzenie pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka lub hakowiec
- załadunek i wyładunek odpadów
- dbałość o dobry stan techniczny i czystość powierzonego auta
- nadzór nad pracą ładowaczy przydzielonych do ekipy

Wymagania

- prawo jazdy kat. C
- świadectwo kwalifikacji zawodowej
- aktualna karta kierowcy
- odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
- mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi przeładunkowych
- DOŚWIADCZENIE NA W/W STANOWISKU NIE JEST WYMAGANE - MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA !!!

Prezentacja firmy

P.U. Clean-Bud Sp.J. J. Romanowski, H. Romanowska to jedna z wiodących f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 600PLN - 5 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców