Opis stanowiska pracy

Firma logistyczna o zasięgu międzynarodowym, zatrudni do swojego oddziału w Niemczech (okolice Stuttgartu) kierowców kat. CE.

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy C+ E
  • Karta kierowcy
  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Znajomość podstaw języka niemieckiego mile widziana
  • Chęć do pracy
  • Uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

  • Niemieckie stawki godzinowe
  • Dwa różne modele zatrudnienia do wyboru
  • Tygodniowo 40 do 48 godzin pracy, w modelu dwuzmianowym
  • Płatne nadgodziny
  • Kontakt z dyspozytorem i działem rozliczeń w j.polskim
  • Dopłatę do mieszkania
  • Kurs języka niemieckiego
  • Nowoczesną flotę
  • Pewną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Praca na stałej trasie
  • Proponujemy relokację i umowę niemiecka, albo umowę polską na warunkach niemieckich i system: 4 tygodnie w pracy, 1 tydzień wolnego w domu w Polsce.

Prezentacja firmy

Logistics Worksolution Sp. z o.o., jako cześć międzynarodowej gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne