Kierowca kat. C / C+E

Busse + Zerbe GmbH

Niemcy, Berlin, zagranica

Od: Busse + Zerbe GmbH
Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Firma Busse + Zerbe GmbH, jest nowoczesnym przedsiębiorstwem przewozowym. Zajmujemy się transportem regionalnym, narodowym i międzynarodowym. Jesteśmy grupą spółek LOCA Logistik GmbH, LOCA-24 GMBH i Busse + Zerbe Deutschland GmbH obecną na rynku od 15 lat. Obecnie zatrudniamy w Niemczech ponad 600 pracowników.

Poszukujemy kandytatów na stanowisko: Kierowca kat. C/CE w Berlinie

Twoje obowiązki:

Szukamy kierowcy ciężarówek dla ruchu podmiejskiego i/albo dalekobieżnego wyłacznie w Niemczech od poniedziałku do piątku (z co dziennym powrotem do domu/mieszkania dostarczane przez nas, za miesęczny czynsz) i weekend wolny.

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (warunki niemieckie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Urlop do 40 dni rocznie
  • Szkolenie wstępne
  • Flotę samochodową najwyższej jakości.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.C/CE
  • Karta Kierowcy + wpis kodu 95
  • Deutschgrundkenntnisse notwendig
  • własny samochód (w celu dojazdu do pracy, praca na samochodach służbowych)
  •  widziany dowód ADR

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.