Opis stanowiska pracy

Zakład Gospodarki Odpadami "GREEN" Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierowcy z prawem jazdy kat. C / C + E. Mile widziane doświadczenie na bramowcach, hakowcach oraz posiadane uprawnienia HDS , ADR.
Praca na terenie Bydgoszczy i Torunia, jednozmianowa, weekendy wolne.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej Firmie proszone są najlepiej o kontakt osobisty / telefoniczny.

Wymagania

aktualne prawo jazdy kat. C / C + E.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się zbieraniem, transportem i odzyskiem odpadów.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 4 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta