Opis stanowiska pracy

T-work International Sp z o.o. jest Agencją Zatrudnienia o numerze wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 20369.

Zatrudnię Kierowcę kat. B na busa Renault Master 10EP (międzynarodówka)

Firma Oferuje:

  • Prace w miłej atmosferze.
  • Umowa o pracę + ubezpieczenie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia).
  • Wyjazdy 4/1 –można dopasować indywidualnie.
  • Nowe samochody.
  • Wszystkie środki ochrony osobistej.
  • Telefon + GPS

Wymagania:

  • Prawo jazdy minimum kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
  • Język angielski/niemiecki w stopniu komunikatywnym.
  • Dbanie o powierzony sprzęt.
  • Niekaralność.

CV proszę przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

T-work International Sp z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu Huma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy