Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2017.

Opis stanowiska pracy

Zostań kierowcą z wykorzystaniem aplikacji UBER

PODPIĘCIE POD KONTO PARTNERSKIE
Jesteśmy firmą współpracującą z UBER.

Zmiany jakie wprowadził UBER obowiązek posiadania własnej działalności gospodarczej Spowodował przygotowanie propozycji pracy dla kierowców kat B którzy nie chcą prowadzić własnej firmy , prowadzić rozliczeń finansowych oraz mieć nie limitowany czas pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą pracy to ta oferta jest przygotowana dla Ciebie
Sam wybierasz kiedy , gdzie i ile chcesz pracować Możesz rozpocząć współpracę z nami już w tym tygodniu

Zarobki ok 30 zł godz. zależne od dyspozycyjności i zaangażowania
W skali tygodnia od 1500 zł do 2500 zł na rękę x 4 tygodnie , sam policz
Zapewniamy uczciwą prowizję jedynie 1 zł od każdego zlecenia ale nie więcej niż 40 zł tygodniowo .
Zrobisz 10 zleceń w tygodniu płacisz 10 zł tygodniowo Zrobisz 50 - 100 - 200 zleceń płacisz 40 zł tygodniowo

Opłaca się wyjechać na 1 – 2 zlecenia dziennie a sam widzisz jaka jest twoja opłata Jak nie pracujesz NIC NIE PŁACISZ.
Rozliczamy się raz w tygodniu w każdą środę masz pieniądze na koncie Jak nie masz konta wysyłamy pieniądze pocztą GWARANTUJEMY legalność rozliczeń.

Sam wybierasz formę współpracy· umowa o świadczenie usług· umowa najmu · umowa zlecenie . Nie musisz obawiać się utraty świadczeń - ponadto z nami ,możesz płacić mniejszy podatek od dochodu .

Gwarantujemy
Opiekę i pomoc .
Wypłatę świadczeń w cyklach co tygodniowych z wypracowywanego przychodu .
Pomoc Prawna .
Jasne zasady współpracy.
Bezpieczeństwo ty i twoi pasażerowie znają swoja tożsamość to powoduje że nie ma anonimowości .
Możliwość oceny pasażera .
Nie musisz wydawać reszty nie tracisz czasu.
Gwarantowane stawki minimalne za kurs.
Transparentne przychody wszystko możesz sprawdzać w czasie rzeczywistym.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta nie czekaj dzwoń lub pisz Sebastian pisz biuro/krystiansen/pl - codziennie w godz.8 – 20.
Ciekawa praca dająca możliwość zarobienia uczciwych pieniędzy w elastycznym czasie.

Wymagania

Wymagania jakie stawia UBER żeby zostać kierowcą :
Ukończone 19 lat prawo jazdy kat B / minimum 1 rok – warunek konieczny
Samochód 5 osobowy Nie starszy niż 15 lat nie musi być twój , może być żony , mamy , cioci itp. Ale zadbany i w dobrym stanie.

Nie masz swojego samochodu nie ma sprawy możesz jeździć na naszym aucie lub wypożyczymy ci auto na dogodnych warunkach bez opłat wstępnych .
Zaświadczenie o niekaralności -koszt -30 zł
Zaświadczenie o wykroczeniach w ruchu drogowym koszt 17 zł
Założone konto na platformie UBER jak nie wiesz jak to zrobić założymy za ciebie .
Szkolenie przeprowadzone przez firmę UBER miejscu pracy miasto gdzie chcesz jeździć.

Krystiansen będzie dla Państwa stanowić korzystne rozwiązanie potrzeb transportowych i... logistycznych. Krystiansen powstał w celu wprowadzenia poprawienia jakości i zwiększenia rentowności na rynku -TSL -przewozów kontenerowych -rynku motoryzacyjnym. Szeroki wachlarz pozwala planować tabor w sposób bardziej efektywny i opłacalny zarówno dla przewoźnika jak i spedytora a w konsekwencji klienta. Realizacja zleceń transportowych to jedna z podstawowych usług jakie świadczymy. W krótkim okresie od rozpoczęcia działalności Krystiansen rozbudowuje powiązania na rynku z taborem przystosowanym do przewozu kontenerów morskich oraz chłodniczych. Realizujemy również transport materiałów płynnych w cysternach. Nasze działania zmierzają do zaproponowania nowoczesnych usług dlatego w najbliższym czasie zaproponujemy nowe usługi w oparciu o naszych partnerów gwarantujących długoletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm w bardzo atrakcyjnej i wygodnej opcji. Budujemy zaufanie klientów poprzez : terminowość, bezawaryjność, elastyczność, innowacyjność i rozsądną cene , najniższa cena nie zawsze oznacza najatrakcyjniejszy produkt. Nowoczesne podejście i kreatywna realizacja pozwalają na dynamiczny wzrost możliwości, obsługi jeszcze większej ilości zleceń. Doświadczenie i świeże spojrzenie na zmieniającą się rzeczywistość to podstawa naszego rozwoju, dlatego Krystiansen będzie się rozwijać wielotorowo znacznie ułatwiając transport i rozwiązania logistyczne oferując atrakcyjne produkty zarówno klientom korporacyjnym , przemysłowym oraz indywidualnym a także spedytorom i przewoźnikom. Nasze produkty mają za zadanie przynosić korzyści i wygodę zainteresowanym współpracą podmiotom uczestniczących w każdym procesie logistycznym. Jednocześnie nasze działania mają za zadanie chronić interesy naszych klientów dlatego uczestniczymy w projekcie Lojalna Firma gwarantując pewność i pełną dyskrecje w stosunku do zleceniodawcy.
Lojalna firma - zobowiązania. Kierować firmą w zgodzie z najwyższymi standardami etyki i dyskrecji Traktować każdego klienta w rzetelny, otwarty i szczery sposób. Spełniać oczekiwania naszych klientów związane z produktami i usługami oferowanymi jasno mądrze i profesjonalnie Prezentować oferowane produkty zrozumiale i prawdziwie, wypełniając wszystkie deklaracje i zobowiązania Wykonywać i oferować produkty i usługi wysokiej jakości po realnych i uczciwych cenach Reklamować swoje produkty w sposób transparentny i jasny i zrozumiały. Rozwiązywać problemy klienta szybko, dokładnie i skutecznie prowadzić kontrole wykonywanych działań i eliminować błędy. Liczymy na zaufanie i wspólny rozwój . Prosimy również o rejestrowanie Państwa firmy do naszego new selera w celu informowania o nowych atrakcyjnych produktach dla Państwa firm oraz w celu nawiązania opłacalnej i długofalowej współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
60%
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja