Opis stanowiska pracy

Firma Transwell została założona przez kierowców. Dla nas jazda samochodem to nie tylko praca ale również pasja. Chcemy stworzyć zespół ludzi, którzy tak jak my, pokochają tę pracę. We współpracy, stawiamy na jakość i uczciwość.

Szukasz stabilnego zatrudnienia?
Szukasz pracy która stanie się pasją?
Lubisz prowadzić samochód?

Szukamy właśnie Ciebie

Oferujemy:

- umowę o pracę (lub inną formę zatrudnienia, na życzenie pracownika)
- przejrzysty system wynagrodzeń: podstawa 2200 zł netto + prowizja (pensja zawsze wypłacana terminowo)
- system pracy 12/24 lub 12/12 z ustalonymi dniami wolnymi
- 24 h wsparcie
- możliwość awansu
- nowy, komfortowo wyposażony samochód
- niezbędne narzędzia pracy
- brak jakichkolwiek kaucji, opłat (brak weksli in blanco)
- miłą atmosferę w pracy

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B- czynne min. rok (warunek konieczny)
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność (również w nocy i w weekendy)
- Uczciwość
- zaangażowania w pracę

Prezentacja firmy

Firma Transwell została założona przez kierowców. Dla nas jazda samochod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 700PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców