Kierowca kat B z doświadczeniem międzynarodowym Fiat Ducato 10ep 3/1

H2Distribution

60-104 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym. Inwestujemy we flotę nowych samochodów z 2017/18 roku, która będzie wykorzystywana dla własnych potrzeb oraz usługowo innym klientom. Szukamy kandydatów chcących aktywnie uczestniczyć w zdobywaniu doświadczenia i umiejętności w zakresie TSL współpracując z ambitnym zespołem.

W obszarze transportu jesteśmy młodą firmą dlatego od kandydatów oczekujemy przede wszystkim chęci dzielenia się doświadczeniem, a także pomocy w rozwoju tej gałęzi.

Od kandydatów wymagamy:

- Podstawowej znajomości języka angielskiego, niemieckiego
- Doświadczenia w prowadzeniu busów, najlepiej po Unii Europejskiej
- Znajmości dokumentów transportowych
- Umiejętności zabezpieczania ładunków
- Dbania o powierzone mienie
- Dobrego stanu zdrowia i dyspozycyjności
- Zaangażowania w pracę, przykładania się do powierzonych zadań

Oferujemy:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w systemie 2/1, 3/1 lub weekendy w domu w zależności od potrzeb firmy i kierunku rozwoju jaki wspólnie wybierzemy
- Umowę o pracę lub własną działalność
- Pracę na nowych, sprawnych technicznie autach
- Do dyspozycji kierowcy nowy pojazd Fiat Ducato

W razie zainteresowania ofertą prosimy przesyłać zgłoszenia (CV), zawierające niezbędne informacje takie jak dane do kontaktu wraz z nr tel. i miejscem zamieszkania, a także doświadczeniem zawodowym. Prosimy również o określenie wymagań finansowych i sposobu zatrudnienia. Informujemy, iż odpowiemy tylko na interesujące nas zgłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się sprzedażą odzieży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców