Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Kierowca kat. B - Niemcy

Darmstadt, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

• przewóz osób busami do 3.5 T,
• skanowanie i liczenie towarów,
• obsługa urządzenia do skanowania towarów.

Wymagania

• doświadczenie w kierowaniu busami do 3,5 T,
• czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny,
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,
• gotowość do pracy zmianowej,
• dokładność, precyzja,
• dobra kondycja fizyczna,
• cierpliwość, zaangażowanie.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne