Kierowca dostawca produktów do automatów

Automat Spec Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Automat-Spec to najdynamiczniej rozwijająca się polska firma vendingowa założona w 2000 roku , specjalizująca się w wprowadzaniu na rynek i obsłudze automatów sprzedających napoje oraz przekąski.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

KIEROWCA DOSTAWCA PRODUKTÓW DO AUTOMATÓW

Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na swoim terytorium działania za dostawę produktów z magazynu do wybranych punktów sprzedaży oraz serwis obsługiwanych automatów.

Zakres odpowiedzialności :

  • Dostawa produktów z magazynu do automatów,
  • Podstawowy serwis obsługiwanych urządzeń oraz dbanie o ich czystość w punktach sprzedaży,
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Raportowanie w aplikacji mobilnej.

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz samodzielność w powierzonych obowiązkach,
  • Dyspozycyjność czasowa,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Znajomość obsługi aplikacji mobilnych,
  • Gotowość do pracy fizycznej,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Idealnemu kandydatowi oferujemy:

  • Jasno określony atrakcyjny system wynagradzania,
  • Stabilną, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Szkolenie przygotowawcze,
  • Prywatną opiekę medyczną.

CV PROSZĘ PRZESYŁAĆ KLIKAJĄC W PRZYCISK "APLIKUJ".

Prezentacja firmy

Zajmujemy się instalacją i dzierżawą automatów vendingowych. Inst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis