Opis stanowiska pracy

IGC Sp. z o.o. poszukuje dla swoich niemieckich klientów zawodowych kierowców samochodów ciężarowych. Już od kilku lat specjalizujemy się w pośrednictwie pracy osób posiadających prawo jazdy kat. C , C+E oraz D. Ta wąska specjalizacja i zdobyte doświadczenie pozwala nam na pozyskiwanie wielu niemieckich klientów i fachowe kojarzenie ich z polskimi kierowcami. Jesteśmy zarejestrowani w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem: 12075 i nie pobieramy żadnych opłat od poszukujących pracy.

Praca bezpośrednio u niemieckiego (niemiecka umowa o pracę) przewoźnika na trasach bliskich lub dalekobieżnych po Niemczech.

Oferujemy:

-Niemiecką umowę o pracę > składki odprowadzane w Niemczech
-Możliwość pracy również dla osób bez doświadczenia.

Przykładowe oferty:
- Oferta pracy kierowca autobusu na linii Erfurt Praga (Flixbus - baza w Erfurcie)
- Kierowca autobusu kat. D - Niemcy! 13 Euro/godzina (Kassel)
- Kierowca autobusu D / Niemcy wschodnie / jazda na liniach / niemiecka umowa (Göttingen)

Wymagania

-Prawo jazdy kategorii D z wpisem 95 oraz kartą kierowcy.
-Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech.
-Doświadczenie będzie mile widziane, lecz nie zawsze jest konieczne.
-Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację z pasażerem.

Prezentacja firmy

Praca dla kierowcy poszukuje dla swoich zagranicznych klientów (głównie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców