Kierowca ciężarówki (mężczyzna/kobieta) dla naszej filii w Poznaniu, na trasy krajowe i międzynarodo

WHEELS Logistics sp. z o. o.

wielkopolskie, wielkopolskie

WHEELS Logistics zawiaduje na co dzień ponad 750 TIR-ami z powierzchnią ładunkową ponad 120 m³ i ciężarem ładunku do 25t. Posiadamy 17 firm w całej Europie i oferujemy usługi z zakresu logistyki transportowej, magazynowej i produkcyjnej. Elastyczność i efektywność działania, całościowe planowanie procesów, konsekwentna realizacja oraz dynamiczny międzynarodowy zespół charakteryzują nas jako wiodące przedsiębiorstwo logistyczne.

Kierowca ciężarówki (mężczyzna/kobieta) dla naszej filii w Poznaniu, na trasy krajowe i międzynarodowe

PROFIL KANDYDATA:

  • Prawo jazdy kat. CE z uzupełnieniem 95 oraz ważna karta kierowcy
  • Doświadczenie zawodowe jako kierowca samochodów ciężarowych z naczepą i/lub typu tandem
  • Dbałość o swoje miejsce pracy i powierzony pojazd oraz sumienne wykonywanie obowiązków
  • Kompetentne podejście do pracy z Klientem i zespołem współpracowników

ZADANIA KANDYDATA:

  • Kierowanie samochodem ciężarowym typu tandem do 40 t ciężaru z ładunkiem
  • Transport towarów zlecony przez naszych Klientów (np. producentów części samochodowych, producentów opakowań)
  • Punktualność i terminowa realizacja zleceń oraz przestrzeganie czasu pracy i wypoczynku zgodnych z prawem pracy

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Zależnie od Pana/Pani chęci/potrzeb możemy zaproponować transporty w ruchu krajowym jak i międzynarodowym
  • Pojazd przekazywany będzie w okolicy Poznania (w naszych siedzibach) bądź (w uzasadnionych przypadkach) auto będzie można nawet zabrać ze sobą do domu
  • Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, przede wszystkim marki MAN i Mercedes Benz, które dodatkowo wyposażone są w system telematyczny z tabletem do wewnętrznej komunikacji i nawigacji
  • Zapewniamy profesjonalną obsługę i dobrą atmosferę pracy
  • Zapewniamy terminową wypłatę wynagrodzenia, wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników oraz umowę o pracę
Zainteresowaliśmy Pana/Panią naszą ofertą?
Cieszymy się na naszą współpracę!
Dalsze informacje o firmie uzyskać można na stronie: www.wheelslogistics.com.