Kierowca ciężarówki (k/m)

work´n europe

Niemcy, zagranica

Od: work´n europe
Miejsce pracy: Niemcy

Work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na ośmiu europejskich rynkach. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, lidera w swojej branży, pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

Dla naszego niemieckiego klienta, który ma swoje oddziały blisko polsko-niemieckiej granicy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kierowcy ciężarówki w firmie logistycznej.

Możliwe różne systemy pracy oraz codzienne powroty do miejsca zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę. Do obowiązków kierowcy należeć będzie również rozładunek pojazdu.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kategorii C+E oraz świadectwo kwalifikacji zawodowych, karta kierowcy będzie dodatkowym atutem,
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego,
  • gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • pracę blisko polsko-niemieckiej granicy,
  • pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
  • pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz relokacji.