Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Kierowca ciężarówki CE w firmie spedycyjnej

Zgorzelec, dolnośląskie

Roitzsch Logistic Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma spedycyjna Roitzsch Logistic Polska poszukuje kandydatów do pracy na trasach międzynarodowych -PL-D-A-CZ na stanowisko:

Opis zadań:

  • praca jako kierowca na trasach międzynarodowych
  • dbanie o czystość w kabinie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kategorii CE
  • karta kierowcy
  • miejsce zamieszkanie na Dolnym lub Górnym Śląsku i Opolskie

Oferujemy:

  • Zadbany samochód
  • Mity zespół pracowniczy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zjazdy na weekend do domu

Firma transportowa Roitzsch Logistic istnieje już od 56 lat w Niemczech i od 7 lat w Polsce.... Specjalizuje się w transporcie wyrobów hutniczych i stalowych na trasach międzynarodowych.Wysoka jakość i rzetelność jest naszym atutem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Inne