Grupa LafargeHolcim
Grupa LafargeHolcim Grupa LafargeHolcim

Kierowca Cementowozu

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

  • Bezpieczny i terminowy przewóz cementu do klientów

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kategorii C + E
  • Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Doświadczenie w pracy w przewozach ciężarowych min. 3 lata
  • Zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy
  • Ważne badania psychotechniczne
  • Znajomość przepisów o czasie pracy kierowcy i przepisów ruchu drogowego
  • Odpowiedzialność, punktualność, dyspozycyjność i rzetelność
  • Umiejętność obsługi cementonaczepy

Oferujemy:

  • Praca na czas określony, z możliwością zatrudnienia na stałe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.