Opis stanowiska pracy

Firma Overt poszukuje doświadczonych kierowców kategorii C+E na trasy międzynarodowe. Pojedyncza obsada.

System pracy 2/weekend, 3/1, 4/1, 5/1. Kierowców z Ukrainy nie zatrudniamy.

Oferujemy:

  • Własny tabor, auto przypisane pod kierowce.
  • Miłą atmosferę w pracy.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy,
  • Elastyczne podejście do systemu pracy,
  • Wysokie zarobki,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia i diet.

Wymagania

  • Ważne prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • Dyspozycyjność
  • Orzeczenie psychologiczne
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Doświadczenie min. 18 miesięcy (również w obsłudze agregatów chłodniczych)
  • Chęć do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjno - logistyczną ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
60 000PLN - 96 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive