Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Kierowca C+E

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie k Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • praca na terenie Polski lub na terenie danego województwa
  • przewóz produktów
  • dbanie o czystość w samochodzie
  • obsługa naczepy
  • kompletowanie dokumentów przewozowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia HDS
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
  • Możliwość rozwoju
  • Wolne weekendy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.