Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Kierowca C+E

Sopot, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • transport po krajach Europy (z wyłączeniem Skandynawii, Węgier, Grecji)
  • 2 tygodnie w trasie, gwarantowany powrót na 3/4 noce

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych - min. 2 lata
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej /ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź własną działalność gospodarczą
  • stałą współpracę

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja