Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Kierowca C+E

Niemcy, okolice Stuttgartu, zagranica

Bresland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 217/74/CS
Opis stanowiska:
  • Praca na plandece w okolicach Norymbergii!
  • Trasy dalekie po Niemczech
  • Towar- stal
  • Zmiany dzienne
  • Zakwaterowanie w aucie
  • System pracy 3 na 1 lub 4 na 1 + 20 dni urlopu
Wymagania:
  • Prawo jazdy C+E
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie lekko komunikatywnym
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie brutto w systemie 3/1: 2100€, w systemie 4/1: 2300€
  • Diety: 12€ i 24€
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość pracy w systemie 4/1 lub 3/1
  • Wolne weekendy!
  • 20 dni urlopu przy systemie 4 na 1

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy o numerze 8400 certyfikowana przez... Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Agencja specjalizuje się w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej.

Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez niemiecki TÜV Rheinland zaświadcza o jakości oferowanych przez nas usług .

Naszym celem jest zadowolenie pracodawców i naszych kierowców. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi pracownikami wyjeżdżającymi za granicę. Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie przez współpracę z niemieckimi pracodawcami oraz dokładna znajomość niemieckiego rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja