Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Kierowca C+E

Niemcy, okolice Chemnitz, zagranica

Bresland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr Ref.: 458/09/TAN

Opis ogłoszenia

  • Trasy dalekie po Niemczech (90%) i międzynarodowe (Benelux, Polska)
  • Praca na tandemie z przyczepą (+przesuwny dach i 27m dźwig z wysokim wysięgnikiem)
  • Towar – materiały budowlane
  • Praca bez systemu (wolne weekendy)
  • Zakwaterowanie w aucie
  • Ustawowy czas jazdy i postoju

Wymagania

  • Prawo jazdy C+E
  • Doświadczenie zawodowe na dźwigu
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie za cały miesiąc pracy dla 1 klasy: 2420€ / 2550€ netto; dla 3 klasy: 2710€ / 2840€ netto
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony (okres próbny 6 miesięcy)
  • Praca bez systemu

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy o numerze 8400 certyfikowana przez... Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Agencja specjalizuje się w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej.

Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez niemiecki TÜV Rheinland zaświadcza o jakości oferowanych przez nas usług .

Naszym celem jest zadowolenie pracodawców i naszych kierowców. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi pracownikami wyjeżdżającymi za granicę. Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie przez współpracę z niemieckimi pracodawcami oraz dokładna znajomość niemieckiego rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców