Opis stanowiska pracy

Jesteśmy najbardziej nowoczesną firmą na rynku pracy. Polnischer składa się z grupy doświadczonych w branży osób, a naszą dewizą jest odpowiedzialność i rzetelność. Współpracujemy z największymi europejskimi firmami, pomagając im znaleźć najlepszych kandydatów na rynku. Nasz młody i energiczny zespół jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Dzięki temu posiadamy unikatowe oferty pracy, a kandydaci są zawsze zadowoleni z jakości naszych usług. Znaleźliśmy pracę już setkom ludzi, zrobimy to z przyjemnością również dla Ciebie.

Kierowca C+E – NIEMCY – cysterna, codzienny zjazd!

Miejsce pracy: Duisburg

Praca od zaraz!

Dla naszego klienta, renomowanej niemieckiej firmy, szukamy osób na stanowisko Kierowca C+E:

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Terminowe, wysokie zarobki około 11-13€ brutto na godzinę + 12/24€ codziennej diety
  • Darmowe zakwaterowanie!
  • Stabilne warunki zatrudnienia w solidnej niemieckiej firmie
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, odprowadzanie składek emerytalnych w Niemczech, Kindergeld

OPIS STANOWISKA:

  • Jazda samochodem typu cysterna
  • System pracy: 3/1, 4/1 lub poniedziałek - piątek
  • Transport krótkobieżny po Niemczech
  • Firma zapewnia darmowe zakwaterowanie!

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (mamy również oferty bez znajomości języka)
  • Uprawnienia ADR
  • Minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Prawo jazdy kat CE z kodem 95, karta kierowcy

Aplikację prosimy zgłaszać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy najbardziej nowoczesną firmą na rynku pracy. Polnischer ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne