Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Kierowca C+E

Niemcy, Drezno, zagranica

Bresland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 411/01/CS
Opis stanowiska:
  • Trasy dalekie po Niemczech
  • Praca na plandece
  • Towary różne
  • Praca wsystemie 11 dni na 3 dni wolnego lub bez systemu (bardzo krótkie weekendy)
  • Zmiany dzienne i nocne
Wymagania:
  • Prawo jazdy C+E
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie lekko komunikatywnym
  • uprawnienia ADR będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie brutto miesięcznie w systemie 11 na 3: 2200€ brutto (po 6 miesiącach 2300€ brutto), bez systemu z bardzo krótkimi weekendami 2400€ (start pracy niedziela wieczór)
  • Diety 12€, 24€
  • Zakwaterowanie w aucie
  • Niemiecka umowa o pracę

Bresland Sp. z o.o. to Agencja Pośrednictwa Pracy o numerze 8400 certyfikowana przez... Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Agencja specjalizuje się w branży transportowo-spedycyjno-logistycznej.

Certyfikat ISO 9001:2008 wydany przez niemiecki TÜV Rheinland zaświadcza o jakości oferowanych przez nas usług .

Naszym celem jest zadowolenie pracodawców i naszych kierowców. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi pracownikami wyjeżdżającymi za granicę. Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie przez współpracę z niemieckimi pracodawcami oraz dokładna znajomość niemieckiego rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja