Opis stanowiska pracy

PRACA DLA SKOCZKA LUB OSOBY CHCĄCEJ DOROBIĆ
.PRACA 10-12 DNI w MIESIACU
LUB 15-18 DNI w MIESIACU.
Powróty na baze co 2 dni.

W związku z dalszym rozwojem firma Nesco Logistics z siedzibą w Myślenicach zatrudni kierowcę na stanowisko;
Kierowca C+E transport międzynarodowy.

Opis stanowiska pracy; SKOCZEK

Jazda w cyklu 2-4 dni.
Wyjazdy baza -powrót baza.
.Bardzo czesto zaladowane naczepy i przywóz załadowanych naczep.

Kierowca wykonuje jazdy z bazy na CZ,SK,HU,DE lub AT i wraca na bazę.
Powroty na baze co 2,3 lub 4 dni.
Praca na caly etat - 17-20 dni pracy/miesiąc tylko z czestymi powrotami na bazę.

Prosimy o przeslanie CV lub kontakt telefoniczny kierowców z miejscem zamieszkania 30km max od Myslenic.

OFERUJEMY:
Atrakcyjne i uczciwe warunki zatrudnienia.
Terminowe rozliczenia.
Nowoczesną flote pojazdów (pojazdy nowe lub max do 2 lat).
Praca w zgranym i doświadczonym zespole.
Gwarantujemy pobyty w domu co 2-4 dni.

SYSTEM PRACY -2-4 dni i zjazd na bazę.

WAŻNE:
Oferta tylko i wyłącznie dla kierowców z doświadczeniem minimum 3 lata w jeżdziie naczepami 13.6.

SYSTEM PPRACY;
Wyjazdy 3-5 dniowe.Powrót zawsze na bazę firmy w Myślenicach.
Powroty zawsze co 2-4 dni.

Oferujemy swoim pracownikom na stanowisku kierowca C+E atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy system wynagrodzeń.

SPRAWDZ SAM, WYSLIJ CV,umów się na spotkanie-WARTO.!!!!!!!!!!

Wysokość podstawy wg umowy o pracę do uzgodnienia.
+ delegacje służbowe plus inne dodatki ( bonusy, wysługa lat,).
Możliwość ubezpieczeń grupowych.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na spotkanie w siedzibie firmy w Myślenicach.

Szczegółowy system pracy, obowiązków kierowcy i system bonusów przedstawiany jest podczas spotkania.

Wymagania

Doswiadczenie w transporcie międzynarodowym min 3 lata w jezdzie naczepą 13.6
Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
Aktualne badania lekarskie.

Prezentacja firmy

O FIRMIE <br/> <br/>Szanowni Państwo, <br/> <br/>Mamy przyjemność poinfo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców