Opis stanowiska pracy

Werker Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa zatrudnienia z siedzibą we Wrocławiu

(Certyfikat nr 13353).

Obecnie poszukujemy dla niemieckiej firmy transportowej osoby na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Region: Mannheim - Niemcy

Jeśli:

• Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i kartą kierowcy,

• Masz minimum półroczne/roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym po krajach europejskich na naczepie typu MEGA

• Znasz język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym (przede wszystkim zwroty transportowe),

• Masz podstawowy ADR i uprawnienia na wózek widłowy

Możemy Ci zaoferować:

• pracę w systemie 3/1 z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,

• trasy krajowe (Niemcy) oraz międzynarodowe (Wschodnia Europa + Francja)

• zestaw MEGA - towar na paletach,

• nowoczesną flotę – auta marki Mercedes,

• niemiecką umowę o pracę ,

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie:

System 3/1: 2200,00 € brutto (w tym 100 € za bezszkodową jazdę) + 24/44 € diety (krajowe/międzynarodowe):

 1 klasa podatkowa: 2100,00 € netto

 3 klasa podatkowa: 2300,00 € netto

• 18 € dodatkowo za dzień przy rozładunkach wózkiem widłowym

• na bazie pokoje noclegowe z kuchnią, salonem, toaletą oraz prysznicem.

Prezentacja firmy

Werker jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Inne