Opis stanowiska pracy

Vos Logistic to firma specjalizująca się w szerokim zakresie usług transportowych oraz logistycznych. Firma posiada 25 lokalizacji dzięki czemu może sprawnie działać na terenie całej Europy. Vos Logistic zatrudnia ponad 2000 pracowników, posiada rozbudowaną flotę pojazdów oraz ogromne powierzchnie magazynowe. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach transportowych oraz logistycznych, specyficznych dla danego klienta. Vos Logistic jest jednym z największych przewoźników drogowych w Europie a swoją siłę czerpie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz koncentracji na jakości i usługach.

Jako kierowca międzynarodowy będziesz odpowiedzialny za prawidłowe wykonanie zleceń transportowych dla naszych klientów, znajdujących się w całej Europie.

Wymagania

- prawo jazdy kat. C+E oraz karta kierowcy

- doświadczenie w transporcie międzynarodowym – minimum jeden rok

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

- konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premii

- grupowe ubezpieczenie zdrowotne

- szkolenie wewnętrzne

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka