Opis stanowiska pracy

Kierowca C+E

Oferujemy:

- baza w Gliwicach

- praca w godzinach nocnych od poniedziałku do piątku zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami

- rozpoczęcie pracy w godzinach 17:00 – 19:00

- stałe trasy

- dzienne powroty do domu

- wynagrodzenie w wysokości 4200 zł na rękę

- pracę na nowoczesnych i komfortowych samochodach

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość dodatkowej pracy w weekend

Wymagania

Wymagania:

- aktualne prawo jazdy kat. CE i karta kierowcy

- doświadczenie na pojazdach kategorii CE (minimum rok)

- uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

- chęć podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

LG Transport

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie